• EN

  • UA

  • EN

  • UA

Імпакт-інвестиції у випереджальну післявоєнну відбудову громад: ХТО, у ЩО, ЯК і ЧОМУ?

Імпакт-інвестиції у випереджальну післявоєнну відбудову громад: ХТО, у ЩО, ЯК і ЧОМУ?

ГО ІПІД спільно з ТОВ “Світ громад” ініціюють розробку фреймворку (набору інструментів та методології), за допомогою якого робоча група з 4-6 осіб у будь-якій громаді зможе системно підійти до розробки плану випереджальної (акселераційної) відбудови своєї громади у післявоєнний час.

2 квітня 2022 року у м. Луцьк відбудеться стартова майстерня, яка має на меті окреслити коло викликів, з якими обов'язково зіткнуться громади, які потребуватимуть швидкої відбудови.

КОЛИ: 2 квітня 2022, 9:30-18:00

ДЕ: Луцьк

ЧОМУ?

Як би не закінчилася війна, яка зачепила всіх українців, для кожної громади постане питання швидкої відбудови інфраструктури та повернення до нормального життя.

Кожен мер міста й активні його мешканці шукатимуть відповіді на питання:

* Відбудовувати старе чи створювати нове?

* Де взяти інвестиції та ресурси?

* Де знайти потрібних спеціалістів?

* Що робити з екологічними наслідками війни?

* Як нейтралізувати соціально-психологічні наслідки?

* Як розбудовувати освітню інфраструктуру, бізнес, муніципальні послуги?

* Що робити з тими, хто вирішив залишитися у громаді?

* Як зробити громаду знову привабливою для життя, щоб повернулися ті, хто виїхав?

Як не профукати можливості міжнародної допомоги?

І головне — хто саме і як буде займатися відбудовою громади? 

УЧАСНИКИ: імпакт-інвестори, економісти, психологи, соціологи, освітяни, внутрішньо-переміщені особи (2014, 2022), екологи, логісти, урбаністи, фахівці з молодіжної роботи, програмісти, будівельники, представники муніципалітетів, військові.

ФОРМАТ РОБОТИ: Відкритий простір. Це демократичний формат проведення дискусій у групах від 5 і більше (понад 1000) учасників навколо центральної теми чи проблеми на основі принципу самоорганізації. Захід у форматі відкриторого простору не має фіксованої програми, не містить виступів експертів та презентацій. Під час проведення відкриторого простору відсутні регалії, титули, посади. Учасники самі беруть на себе відповідальність за перебіг та результати заходу.

Якщо ви вважаєте, що ваша експертиза допоможе у розробці продуктового рішення з пришвидшеного розвитку громад після завершення війни, будь ласка, для початку зареєструйтесь за посиланням  або зателефонуйте Юлії Юшкевич +380677650420

Робоча продуктова гіпотеза

Орієнтовний час появи продукту: кінець червня 2022 року.

Більш детальна інформація про процес розробки: https://t.me/worldofcommunities

Якщо ви хочете зробити фінансовий внесок у розробку чи стати меценатом, будь ласка, контактуйте tarastymchuk@gmail.com

Світ Громад - українська EdTech компанія, що створює та впроваджує акселераційні програми та ігрові освітні рішення для швидкого залучення, гарантує стійкий соціальний та економічний розвиток громад чи інших екосистем, таких як бізнес.

ІПІД - мозковий центр, який сповідує перехід до розумного споживання ресурсів (природних, інтелектуальних, духовних, людських тощо) і взаємну допомогу у відповідь на потреби інших людей, живих істот і природи в цілому.